O nás

Agentura Ágnes byla založena v roce 2009 paní Anetou Vondráčkovou. Hlavní motivací pro její vznik byly její osobní zkušenosti jako chůva a hospodyně v zahraničí.

V roce 2016 mi paní Vondráčková agenturu z rodinných důvodů předala vedení agentury. Sama mám tři děti a vím, jak těžko jde někdy koordinovat rodinu, domácnost a případně i práci tak, aby se všemu – a všem dostalo zadost.

Každá maminka i tatínek si potřebují občas oddechnout, vypnout a věnovat se také sami sobě. Proto je zde "Ágnes". Má pomáhat šetřit Váš čas a stát se přítelem Vaší rodiny. Plně si uvědomuji, že v dnešní době není jednoduché někomu plně důvěřovat. Natož svěřit mu do péče to nejcennější, co máte- své dítě. Naše chůvy proto vybíráme velmi pečlivě, abychom předešli jakýmkoliv problémům. Hodnotíme je na základě praxe, referencí, doporučení, vzdělání a osobních pohovorů. V našem pracovním týmu se můžete setkat s absolventy a studenty zdravotnických a pedagogických škol, kteří jsou v každodenním kontaktu s dětmi a znají jejich potřeby a respektují individualitu každého z nich.
Kromě hlídání a péče o Vaše děti nabízíme také doučování Vašich dětí a služby spojené s úklidem a zajištěním domácnosti.

Životopis

Jméno: Sonja Perglerová
Narození: 1983, Singen (SRN)
Pracovala jsem dva roky jako konstruktérka v průmyslu, než se mi v roce 2009, 2011 a 2013 narodili moje tři děti. Po ukončení mateřské dovolené jsem chtěla dělat něco, k čemu mám bližší vztah. Tím bylo převzetí agentury pro mě šťastná příležitost. Jsem rodilá Němka a žiju s mou rodinou od roku 2016 v České Republice.